STRONA TYLKO DLA DOROSŁYCH
UWAGA ! TA STRONA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE !
Jeśli nie ukończyłeś 18-go roku życia, nie chcesz oglądać tego typu treści lub jest to niezgodne z prawem twojego kraju, nie wolno Ci wchodzić dalej !
Sex forum - Zabwki erotyczne - Forum erotyczne - Szox.pl - Portal dla dorosłych
   Forum > Twoje upodobania > Zabwki erotyczne

MalaCiasna
12.05.2016 - 14:08:42

Zabwki erotyczne

nie wierze, ze to pierwszy post w tym temacie :P co Wy nie kupujecie zabawek czy co? No bo jeszcze uwierze U mnie to jest tak, ze uwielbiam sie bzykac. Nie ma nic lepszego, niz miesisty kutas mojego partnera. Czasami jednak jestem wolna i wtedy trzeba sobie radzic jakos na inny sposob. Wtedy biore swojego - ja to mowie na to - przenosnego penisa czyli wibrator. Masturbacja to tylko namiastka dzikiego seksu, ale sa momenty, ze wlasnie tak trzeba sobie radzic z dopadajaca nas nuda. No wlasnie wtedy korzystam z wibratora. Mam ich kilka, zmieniam ich mniej wiecej tak czesto, jak partnerow :P a tak na powaznie, to czasami w czasie seksu tez stosuje rozne zabawki. Na przyklad fajne sa kajdanki. Albo pejcz. Czasami tez lubie miec opaske na oczach i wtedy oddaje sie w zupelnosci mojemu partnerowi. Grunt, zeby nie popasc w rutyne, bo to moze byc najgorsze, co sie moze wydarzyc.A takie zabawki skutecznie temu zapobiegaja, wiec moimz daniem warto je przynajmniej raz na czas stosowac

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany !