STRONA TYLKO DLA DOROSŁYCH
UWAGA ! TA STRONA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE !
Jeśli nie ukończyłeś 18-go roku życia, nie chcesz oglądać tego typu treści lub jest to niezgodne z prawem twojego kraju, nie wolno Ci wchodzić dalej !
Sex forum - Udany seks - Forum erotyczne - Szox.pl - Portal dla dorosłych
   Forum > Twoje upodobania > Udany seks

MalaCiasna
12.05.2016 - 14:19:34

Udany seks

Wedlug mnie ruchanko musi byc ostre. Na staroisc moge bawic sie w powolny, spokojny seks. Ale jak teraz mamy z partnerem sily, to czemu nie kochac sie na maksa? Jaki jest w ogole Wasz ulubiony seks? Co lubicie robic najbardziej? Mnie to kreci, jak facet wszystko fajnie zorganizuje. Czasami lubie szybko seks na spontana, ale o wiele bardziej wole, jak facet zorganizuje i wszystko bedzie dopiete na ostatni guzik. Kiedys mialam takiego goscia, co zabral mnie nad morze. Caly dzien zwiedzalismy, chodzilismy itd Potem powiedzial, ze jest zmeczony i idzie spac. Troche sie zdziwilam, no ale ok. To byl jednak podstep, bo okazalo sie, ze zorganizowal cudowna kolacje, ktora rzecz jasna skonczyla sie w lozku. Musze sie przyznac, ze uwielbiam jak ktos robi mi minetke, a on byl w tym boski. Jezyk trafial tam gdzie trzeba i byl pieknym elementem gry wstepnej. Potem bzykalismy sie chyba cala noc i nie ukrywam, ze taki wlasnie seks najbardziej mi sie podoba.

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany !