STRONA TYLKO DLA DOROSŁYCH
UWAGA ! TA STRONA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE !
Jeśli nie ukończyłeś 18-go roku życia, nie chcesz oglądać tego typu treści lub jest to niezgodne z prawem twojego kraju, nie wolno Ci wchodzić dalej !
Sex forum - zdjęcia erotyczne - Forum erotyczne - Szox.pl - Portal dla dorosłych
   Forum > Luźne tematy > zdjęcia erotyczne

Mint
02.08.2013 - 17:33:34

zdjęcia erotyczne

Chętnie pomogę , doradzę lub zrobię zdjęcia , z nutą artystyczną .okolice Słupska .

użytkownik
usunięty

04.08.2013 - 01:14

Odp: zdjęcia erotyczne

Szkoda, że tak daleko (okolice Słupska). Ja trafiłem do szox'a przypadkiem (całe życie jest przypadkiem) i wydawało mi się, że to jakiś podręcznik anatomii... Tak się musi czuć ginekolog (to, oczywiście żart) wychodząc z gabinetu wzdycha z ulgą: NARESZCIE TWARZE... A poważnie, dlaczego pokazuje się tylko to, co między nogami? Początkowo wrzuciłem tu swoje zdjęcia i nie ma powodu, żeby pokazywać tylko genitalia. Składam się z wielu szczegółów, nie tylko z podbrzusza... Wyraźnie odróżniałem się od reszty, więc po prostu wycofałem fotki. Nie wiem, czy je widziałeś? Robiła mi je moja przyjaciółka, ale nie były "ustawiane".

Mint
04.08.2013 - 10:59

Odp: zdjęcia erotyczne

Faktycznie , mi się też to nie podoba taki rodzaj pokazywania sam dałem się ponieść emocją i wrzuciłem zdjęcia siebie "jego" , teraz to raczej nie da się już tego odkręcić , choć dla znajomych to mogę siebie pokazać nawet w całości .

Ale trzeba przyznać że robienie zdjęć z nutą artyzmu samemu sobie jest dość trudne , bo nie widzimy siebie w kadrze .

Zdjęcia robię tylko kobietą w relacji "człowiek natura" nie zajmuje się fotografią studyjną .

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany !