STRONA TYLKO DLA DOROSŁYCH
UWAGA ! TA STRONA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE !
Jeśli nie ukończyłeś 18-go roku życia, nie chcesz oglądać tego typu treści lub jest to niezgodne z prawem twojego kraju, nie wolno Ci wchodzić dalej !
Sex forum - Poszukuje partnerki do pokazów online oraz filmów na rynek globalny za pieniądze - Forum erotyczne - Szox.pl - Portal dla dorosłych
   Forum > Ogłoszenia > Poszukuje partnerki do pokazów online oraz filmów na rynek globalny za pieniądze

Couples88
25.01.2019 - 20:54:21

Poszukuje partnerki do pokazów online oraz filmów na rynek globalny za pieniądze

Jak w tytule.

Mam wieloletnie doświadczenie na rynku globalnym w branży porno, w związku z tym że po wielu latach rozstałem się z partnerką poszukuje kolejnej do współpracy.

Oczekuje profesjonalizmu a nie zwykłego seksu, mam nadzieje na długą współpracę, nie oferuje żadnych pieniędzy tylko podział zarobkami, materiały będą szły głownie na rynek skandynawski i amerykański, będziemy oferować pokazy przez kamerkę, filmy i zdjęcia.

Musisz w miarę dobrze wyglądać, nie być otyła, rozmiar piersi to detale które nie mają większego znaczenia, najważniejsze jest zaangażowanie i profesjonalne podejście.

Żadnych większych zobowiązań, nie jestem żadną agencją czy firmą.

Jeżeli jesteś zainteresowana to możemy się zwyczajnie spotkać i porozmawiać zanim sie zdecydujesz, zaznaczam poraz kolejny że nie chodzi o to żeby kogoś zaliczyć, a o pieniądze jakie można zarobić.

Jestem hojnie obdarowany a to świetnie się sprzedaje dlatego nie planuje tego marnować.

Jeżeli chodzi jeszcze o mnie to jestem przystojny, stylowy i szczupły.

Materiał będziemy tworzyć w Warszawie, jeżeli będzie dobrze sie sprzedawał to będziemy rownież trochę inwestować i podróżować żeby kręcić w rożnych miejscach, takie wakacje połączone z pracą, z doświadczenia wiem że te inwestycje się zwracają.

Aby odpowiedzieć musisz być zalogowany !