STRONA TYLKO DLA DOROSŁYCH
UWAGA ! TA STRONA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE !
Jeśli nie ukończyłeś 18-go roku życia, nie chcesz oglądać tego typu treści lub jest to niezgodne z prawem twojego kraju, nie wolno Ci wchodzić dalej !
djShock - Szox.pl - Portal dla dorosłych
Ostatnie logowanie : 23.05.2019 - 22:17
Jestem / Jesteśmy : Mężczyzna (39)
Orientacja : Hetero
Status związku : W związku
Województwo : Śląskie
Miasto : Tarnowskie Góry
GG :
O Mnie / O Nas : NIE WYCHYLAM SIĘ, NIE WYPOWIADAM SIĘ NA TEMATY O KTÓRYCH COŚ TAM SŁYSZAŁEM, ITD...GDY ZDECDUJE ZE PODEJMĘ SIE JAKIEGOŚ ZADANIA PRYWATNIE CZY ZAWODOWO TO BĄDŹCIE PEWNI, ŻE ZROBIĘ TO PROFESJONALNIE SZCZEGOLNIE W STRESOWYCH SYTUACJACH I TEGO SAMEGO OCZEKUJĘ OD LUDZI KTÓRZY PRACUJĄ, WYKONUJĄ USŁUGĘ ZE MNĄ CZY DLA MNIE !
Lubię / Lubimy : SIEBIE :-) oraz CZYSTE, JASNE, KONKRETNE, SZCZERE, PRAWDZIWE SYTUACJE ! INFORMACJE NA CZAS I PRZEDE WSZYSTKIM TYLKO WIARYGODNE ! Tylko takie choćby najgorsze aby można jasno i realnie ocenić sytuacje i podjąć działania
Nie lubie / Nie lubimy : CZASAMI SIEBIE oraz MITOMANÓW, BRAKU SZCZEROŚCI, BRAKU ZDECYDOWANIA, UDAJĄCYCH FACHOWCÓW, BRAKU KOMPETENCJI, BRAKU PROFESJONALIZMU szczególnie w sytuacjach stresowych, gdy nie jest tak jak plan zakładał, tylko wszystko wywraca się totalnie i trzeba improwizować a to jedynie możliwe wtedy gdy mamy duża wiedzę.